PPU "KOMERCIAL" Spółka z o. o. w Gdyni jest firmą handlową działającą od 1989 roku w zakresie dostaw farb, narzędzi, elektronarzędzi, narzędzi pneumatycznych i hydraulicznych, maszyn budowlanych i drogowych oraz innych materiałów i sprzętu dla przedsiębiorstw Pomorza Gdańskiego.

Posiadamy najszerszą ofertę towarów dla odbiorców przemysłowych w całym regionie. Sprawnie dostarczamy zamówione towary, rozwiązując kupującym wiele problemów technologicznych i logistycznych.

Sprzedajemy specjalistyczne produkty, a wśród nich:

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem większości wymienionych firm.

Zaopatrujemy w materiały i narzędzia wiele przedsiębiorstw różnych branż. Zostaliśmy uznani i zaakceptowani jako pewny i rzetelny dostawca. Jesteśmy niezawodnym ogniwem logistyki wielu przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych.

Posiadamy szeroką wiedzę o oferowanych towarach i technologiach ich stosowania. Służymy fachowym doradztwem. Regularnie informujemy o nowościach w pojawiających się w naszej ofercie i aktualnych promocjach. Pomagamy dokonać kompetentnego wyboru narzędzi, osprzętu i materiałów potrzebnych do realizacji określonego zadania (rozwiązania problemu).

·      Wypożyczamy narzędzia i sprzęt budowlany.

·      Sprzedaż prowadzimy poprzez:

1.    biuro handlu zagranicznego - importujemy profesjonalne kleje BOSTIK a także maszyny i osprzęt z zakresu techniki diamentowej SCANVIK, EURODIMA.

2.    hurtownię - dla sklepów branży chemicznej i narzędziowej Pomorza Gdańskiego oraz dla odbiorców końcowych (głównie przedsiębiorstw budowlanych, zakładów produkcyjnych i usługowych)

Nasz adres: P.P.U. KOMERCIAL Sp. z o. o., ul. Chwaszczyńska 9, 81-571 Gdynia

tel. +48 58 620-02-24, 620-74-98, 620-15-98, 620-60-07 fax.: +48 58 620-66-66;

e-mail: marketing@komercial.com.pl http://www.komercial.com.pl

Jesteśmy zainteresowani współpracą w zakresie zaopatrzenia w materiały, narzędzia i osprzęt potrzebny w prowadzonej przez Państwa działalności.